Işıklar Otomotiv olarak 1980 yılında kuruluşumuzdan bu yana FORD yedek parça piyasasında, zengin yedek parça depomuz ve iki ayrı satış mağazamızla, her türlü yedek parçayı derhal teslim anlayışıyla hizmetinize sunmaktayız.

Daha iyi, daha bütünsel hizmet verebilmek için siz müşterilerimizin yönlendirmeleri ile 1999 yılında Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde servis hizmetleri veren atölyelerimizi hizmete açtık.

NEDEN IŞIKLAR OTOMOTİV ?

Deneyimli ustalarımız, sizlere sadece gerekli olan parçaları değiştirme ve aracınızın uzun ömürlülüğünü sağlamak amacıyla doğru teşhis yaparak, doğru bakım yapma taahhüdü ile iş yaparlar. Firmamızda aracınızın orijinal parçalarının yanı sıra garantili muadil yan sanayi yedek parça stoklarımızla, siz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.
KISA ZAMANDA ÇÖZÜM
Aracınız servisimize geldiğinde, yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek için personelimiz düzen ve disiplin içerisinde çalışmaktadır. Yedek parça stoklarımızın çeşitliliği sayesinde hem maliyet, hem de zaman avantajı elde edersiniz.

FELSEFEMİZ

 • Güvenirlilik
 • Şeffaflık
 • Uzun vadeli düşünmek
 • Sürekli yeni ve çağdaş hizmet yöntemleri araştırmak
 • Yeniliklere açık olmak
 • Sorun değil, çözüm üretmek
 • Hizmetlerimizde bilgi teknolojileri gibi çağdaş ve bilimsel yöntemleri kullanmak
 • Müşteri memnuniyetine önem vermek
kurumsal
isiklar-otomotiv-otomobil-servisi
hizmet

Işıklar Otomotiv Hizmetinizde

%
HİZMET
%
GÜVEN
%
MEMNUNİYET
 • "Sadece iş bitene kadar değil , iş bittikten sonra da birlikte olalım."

  IŞIKLAR OTOMOTİV
 • "Sizin hizmetinizde olmak, uzun bir yolun ilk adımı."

  IŞIKLAR OTOMOTİV
 • "Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek vb her sorununuzda bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz."

  IŞIKLAR OTOMOTİV

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZBİZE ULAŞIN

Değerli Müşterimiz,

Kuruluşumuz olan 1980 yılından bu yana, oluşturduğumuz FORD ve VOLVO araçlarının ‘’Yedek Parça Satış’’ mağazası ve ‘’Servis Atölyemize’’, EUROREPAR CAR SERVİCE (ERCS) bayiliğini de alarak ,PEUGEOT,OPEL ve CITROEN marka araçlarla yeni bir zincir daha eklemiş bulunmaktayız.

EUROREPAR CAR SERVICE: HER MARKA ARACA GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİ

Fransa’da 1400 ve Dünyada’da 4500’in üzerinde  hizmet noktası bulunan Eurorepar Car Service, araç markası ne olursa olsun üretici firmanın önerilerini göz önünde bulundurarak aracınızın bakım, onarım,boya ve kaporta hizmetleri için en tecrübeli uzman ve profesyonel ekipler tarafından yönetilen geniş ve güvenilir bir araç servis ağıdır.

Eurorepar Car Service, araç bakım ve onarımının her alanını kapsamaktadır: yağ değişimi, bakım, onarım, lastik, fren, klima, akü, görüş elemanları(silecek süpürgesi, far vs.), egzoz,  triger, V kayışı, süspansiyon, boya,kaporta,muayene öncesi kontrol, mekanik arıza teşhisi, Aracınız emin ellerde!

Eurorepar Car Service,yedek parça gamımız, Avrupa araç parkında bulunan pek çok farklı marka araç için en az bir yıl parça ve işçilik garantilidir.

Eurorepar Car Service, aracınıza özel tavsiyeler, profesyonel ve  kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla hizmetinizde!

Size özel tekliflerimiz için ERCS hizmet noktanız olan ‘’IŞIKLAR OTOMOTİV’’ le iletişime geçiniz.

eurorepar-car-servıce
© Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.